Product Details
General Information
| Mailer/Envelope Type | Catalog |
| Closure Type | Self-sealing |
| Product Color | White |
| Product Name | Self-Seal 6"x9" Catalog Envelopes |
| Packaged Quantity | 100 / Box |
| Country of Origin | United States |
| Mailer/Envelope Length | 9" |
| Mailer/Envelope Width | 6" |
| Manufacturer | Business Source |
| Features | Dust-free |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Catalog Envelopes |
From the Manufacturer
Also Consider
-
Product Code: QUA3778725 Stock Available
-
Product Code: QUA544165 Stock Available
-
Product Code: SKU-3039542Currently out of Stock
-
Product Code: QUA37790Currently out of Stock
-
Product Code: SKU-3039480Currently out of Stock
-
Product Code: QUA9333826 Stock Available
-
Product Code: QUA933368 Stock Available
-
Product Code: QUA93334Currently out of Stock
-
Product Code: SKU-30106144 Stock Available
-
Product Code: BSN0442650 Stock Available
-
Product Code: BSN04424Currently out of Stock