Product Details
General Information
| Front Ruling Type | Legal Ruled |
| Number of Sheets | 100 |
| Product Name | Legal Ruled Writing Pad |
| Width | 8.5" |
| Packaged Quantity | 4 / Pack |
| Height | 1" |
| Length | 11.8" |
| Features | Smooth Surface ~ Perforated ~ Sturdy Back |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Country of Origin | United States |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Ampad |
| Type | Hand Writing Pads |
Description
Economical, high-quality, legal ruled pad has a smooth writing surface with a sturdy back and perforated pages for easy sheet removal.
Also Consider
Also Consider
-
Product Code: SKU-32219891 Stock Available
-
Product Code: CNM2468C00133 Stock Available
-
Product Code: MMM3136240 Stock Available
-
Product Code: SKU-3024658105 Stock Available
-
Product Code: SKU-301799939 Stock Available
-
Product Code: SKU-301315490 Stock Available
-
Product Code: PIL5101514 Stock Available
-
Product Code: PIL3145722 Stock Available
-
Product Code: AVE98034523 Stock Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Also Consider
-
Product Code: SKU-32219891 Stock Available
-
Product Code: CNM2468C00133 Stock Available
-
Product Code: MMM3136240 Stock Available
-
Product Code: SKU-3024658105 Stock Available
-
Product Code: SKU-301799939 Stock Available
-
Product Code: SKU-301315490 Stock Available
-
Product Code: PIL5101514 Stock Available
-
Product Code: PIL3145722 Stock Available
-
Product Code: AVE98034523 Stock Available