Product Details
General Information
| Number of Coin Compartments | 6 |
| Number of Bill Compartments | 1 |
| Product Material | Steel |
| Product Color | Gray |
| Product Name | All-Steel Cash Box with Latch Lock |
| Width | 11" |
| Height | 4" |
| Manufacturer | Sparco Products |
| Depth | 7.8" |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Sparco |
| Type | Cash/Document Boxes |
Description
Cash box features a latchkey lock and seven-compartment tray to safeguard your money and other valuables. Removable seven-compartment tray allows storage underneath. Tray has one long compartment for cash and six smaller compartments for coins and other items. Steel construction includes heavy-duty steel hinges. Cash box includes two keys.
Also Consider
-
Product Code: SKU-3013138159 Stock Available
-
Product Code: SKU-301313423 Stock Available
-
Product Code: ITA30035176 Stock Available
-
Product Code: SKU-300780717489 Stock Available
-
Product Code: SKU-3005366155 Stock Available
-
Product Code: BICWOTAPP112619 Stock Available
-
Product Code: BICGSMG361BK419 Stock Available
-
Product Code: SKU-29955264904 Stock Available
-
Product Code: MMM1426144 Stock Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Also Consider
-
Product Code: SKU-3013138159 Stock Available
-
Product Code: SKU-301313423 Stock Available
-
Product Code: ITA30035176 Stock Available
-
Product Code: SKU-300780717489 Stock Available
-
Product Code: SKU-3005366155 Stock Available
-
Product Code: BICWOTAPP112619 Stock Available
-
Product Code: BICGSMG361BK419 Stock Available
-
Product Code: SKU-29955264904 Stock Available
-
Product Code: MMM1426144 Stock Available