Product Details
General Information
| Product Color | Gray |
| Number of Coin Compartments | 5 |
| Product Name | Controller Cash Box |
| Width | 11.4" |
| Height | 3.4" |
| Manufacturer | Sparco Products |
| Depth | 7.5" |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Sparco |
| Type | Cash/Document Boxes |
Description
Locking cash box features a five-compartment coin tray that automatically lifts when top is opened to expose area for cash bills below. Lid opens to 90 degrees. Cash box is made of steel and includes two keys.
Also Consider
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.