Half Price
‹ Prev
Next ›
Business Source Flat Clip Clipboard - 9" x 12" Sheet Size - Plastic - Neon Pink - 6 / Bundle
21 Stock Available
- Convenient writing surface for on-the-go
- Flat clip for space efficiency
- Screen-printed ruler in metric and Imperial along each side
- Pull-out tab for hanging
- Stylish design for a professional look
$24.41
LIST: $49.08
Product Details
General Information
| Board Material | Plastic |
| Product Color | Neon Pink |
| Sheet Size | 9" Width x 12" Length |
| Width | 9" |
| Product Name | Flat Clip Clipboard |
| Packaged Quantity | 6 / Bundle |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Depth | 0.1" |
| Manufacturer | Business Source |
| Features | Low Profile Clip |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Clipboard |
Description
Clipboard provides a stylish, functional way to write without the use of a desk. Flat clip makes this durable, transparent plastic clipboard space-efficient and easy to use. Imprinted rulers on both sides of the clipboard have measurements in Imperial and metric. Clipboard includes a pullout tab for hanging.
From the Manufacturer
Also Consider
-
Product Code: UNV40311407 Stock Available
-
Product Code: UNV4030815 Stock Available
-
Product Code: UNV403061625 Stock Available
-
Product Code: UNV40304Currently out of Stock
-
Product Code: UNV40303Currently out of Stock
-
Product Code: UNV4030244 Stock Available
-
Product Code: SAU2354046 Stock Available
-
Product Code: SAU2254012 Stock Available
-
Product Code: SAU21612Currently out of Stock
-
Product Code: SAU21611Currently out of Stock
-
Product Code: SAU21610Currently out of Stock
-
Product Code: SAU21609Currently out of Stock
-
Product Code: SAU21608Currently out of Stock
-
Product Code: SAU21800Currently out of Stock
-
Product Code: SAU2160632 Stock Available
-
Product Code: SAU216056 Stock Available
-
Product Code: SAU2160417 Stock Available
-
Product Code: SAU21603207 Stock Available
-
Product Code: SAU2160244 Stock Available
-
Product Code: BAU6163423 Stock Available
-
Product Code: SAU21803Currently out of Stock
-
Product Code: SKU-300158612 Stock Available
Alternative Products
-
Product Code: UNV40311407 Stock Available
-
Product Code: BSN01870361 Stock Available
-
Product Code: BSN01869239 Stock Available
-
Product Code: BSN01868131 Stock Available
-
Product Code: BSN01867139 Stock Available
-
Product Code: BSN01866102 Stock Available
-
Product Code: BSN01870BD60 Stock Available
-
Product Code: BSN01869BD39 Stock Available
-
Product Code: BSN01867BD22 Stock Available
-
Product Code: BSN01866BD16 Stock Available
-
Product Code: BSN49266159 Stock Available
-
Product Code: SAU21594Currently out of Stock
-
Product Code: OIC830633 Stock Available
-
Product Code: SAU00439Currently out of Stock
-
Product Code: BAUTA161140 Stock Available
-
Product Code: SKU-300158556 Stock Available
-
Product Code: OIC8301613 Stock Available