42% Off
‹ Prev
Next ›
Business Source Laminating Pouches - Sheet Size Supported: Letter 8.50" Width x 11" Length - Laminating Pouch/Sheet Size: 9" Width x 11.50" Length x 5 mil Thickness - for Document, ID Badge, Photo, Recipe - Clear - 100 / Box
10 Stock Available
- StockCode: BSN20864
$44.73
LIST: $76.94
Product Details
General Information
| Laminating Sheet Width | 9" |
| Laminating Sheet Length | 11.50" |
| Laminating Sheet Thickness | 5 mil |
| Product Color | Clear |
| Sheet Size Supported | Letter - 8.50" Width x 11" Length |
| Product Name | Laminating Pouches |
| Packaged Quantity | 100 / Box |
| Manufacturer | Business Source |
| Application/Usage | Document ~ ID Badge ~ Photo ~ Recipe |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Laminating Pouch |
From the Manufacturer
Also Consider
Also Consider
-
Product Code: SKU-300534223 Stock Available
-
Product Code: SKU-3001412153 Stock Available
-
Product Code: SKU-299790482 Stock Available
-
Product Code: AVE79225103 Stock Available
-
Product Code: MMMWL854C308 Stock Available
-
Product Code: MMM6549YW341 Stock Available
-
Product Code: MMM6539YW254 Stock Available
-
Product Code: SKU-299110252 Stock Available
Alternative Products
Also Consider
-
Product Code: SKU-300534223 Stock Available
-
Product Code: SKU-3001412153 Stock Available
-
Product Code: SKU-299790482 Stock Available
-
Product Code: AVE79225103 Stock Available
-
Product Code: MMMWL854C308 Stock Available
-
Product Code: MMM6549YW341 Stock Available
-
Product Code: MMM6539YW254 Stock Available
-
Product Code: SKU-299110252 Stock Available