Product Details
General Information
| Leg Length | 1/2" |
| Product Color | Silver |
| Staple Type | Heavy Duty |
| Weight (Approximate) | 7.04 oz |
| Product Name | SharpShooter Heavy-Duty 1/2" Staples |
| Packaged Quantity | 1000 / Box |
| Manufacturer | Amax Inc |
| Manufacturer Website Address | http://www.amaxproducts.com |
| Country of Origin | Taiwan |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | Stapler & Staples |
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.