32% Off
‹ Prev
Next ›
Coil-Lock Wirebound Notebook, 3-Hole Punched, Wide/Legal Rule, Randomly Assorted Cover Color, (70) 10.5 x 8 Sheets
301 Stock Available
- Classic spiral notebooks come in bright colors.
- Coil-lock wire binding won't snag clothing or scratch desktops.
- Letr-Trim perforated sheets for easy tear off.
- Durable card stock cover coated on one side.
$3.95
LIST: $5.78
Product Details
General Information
| Binding Type | Wire Bound |
| Number of Sheets | 70 |
| Product Name | Wide Rule 1-subject Spiral Notebook |
| Width | 8" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |
| Cover Color | Black ~ Red ~ Blue ~ Green ~ Purple |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Features | Perforated ~ Subject ~ Easy Tear ~ Durable Cover |
| Height | 0.25" |
| Length | 10.5" |
Product Information
| Brand | TOPS |
| Type | Notebook |
Description
Oxford Subject Notebooks come in fun, bright colors. A sturdy, snag-resistant coil resists catching on backpacks, papers or clothing. Colors are randomly assigned for each order.
From the Manufacturer
Also Consider
-
Product Code: SKU-3059095Currently out of Stock
-
Product Code: UNV66410Currently out of Stock
-
Product Code: SKU-305908935 Stock Available
-
Product Code: SKU-3059088Currently out of Stock
-
Product Code: SKU-305908718 Stock Available
-
Product Code: SKU-30450293310 Stock Available
-
Product Code: UNV20940170 Stock Available
-
Product Code: SKU-3045027236 Stock Available
-
Product Code: SKU-304502630 Stock Available
-
Product Code: SKU-5122420Currently out of Stock
Also Consider
Alternative Products
-
Product Code: TOP2533246 Stock Available
-
Product Code: TOP2533052 Stock Available
-
Product Code: TOP2523237 Stock Available
-
Product Code: ROA77501135 Stock Available
-
Product Code: MEA06622810 Stock Available
-
Product Code: JDKE6700874 Stock Available
-
Product Code: SKU-302746267 Stock Available
-
Product Code: SKU-3016240217 Stock Available
-
Product Code: ROA77921163 Stock Available
-
Product Code: ROA77332171 Stock Available
-
Product Code: RED4347590 Stock Available
-
Product Code: RED43461203 Stock Available